06.11.2022 16:45

Koncert Niepodległościowy w Pęcicach Małych

28
Z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości mam przyjemność zaprosić na koncert, który zaplanowano na sobotę 12 XI 2022 roku. Szczegóły w notce i na plakacie.

123 lata – tak długo Polacy czekali na niepodległość. I chociaż dla wielu z nas rok 1918 jawi się niczym prehistoria, to ponowne pojawienie się Rzeczypospolitej na mapach Europy czy świata, ma wpływ na naszą teraźniejszość. Będzie też mieć niebagatelne znaczenie dla naszej dalszej i bliższej przyszłości.

 

Z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości będą odbywać się marsze, manifestacje czy koncerty. I o ile niepodległościowe marsze wywołują wiele kontrowersji, to wydarzenia stricte artystyczne są jak najbardziej godne pochwały i reklamy. Z tym więc większą przyjemnością zapraszam do świetlicy w Pęcicach Małych na Koncert Niepodległościowy, który zaplanowano na sobotę 12 XI 2022 roku. Wystąpią znani już i lubiani nie tylko w Pęcicach Małych artyści z Łódzkiego Teatru Piosenki. Więcej szczegółów na dołączonym plakacie.

 

Organizatorzy – sołtys i rada sołecka – zalecają, aby przybyć do świetlicy 10-15 minut przed planowanym podniesieniem kurtyny. A to na nastąpi o godzinie 15.00.

 

Więcej o wykonawcach i repertuarze można przeczytać, klikając tutaj.

Autor: GAŚ
Opublikowany przez: Grzegorz Śliwiński

Zobacz także