25.06.2026 10:15
Ochłoda w urzędzie podczas weekendowych upałów
0Zgodnie z prognozami meteorologicznymi najbliższe dni przyniosą bardzo wysokie temperatury, miejscami przekraczające 35°C. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, a także osób odwiedzających naszą gminę, w najbliższy weekend będzie można wejść do urzędu i skorzystać z sali multimedialnej jako miejsca odpoczynku od upału.
W klimatyzowanym pomieszczeniu będzie można się schłodzić, odpocząć oraz napić się wody.
Pamiętamy również o czworonożnych przyjaciołach. Przed urzędem znajduje się miska z wodą dla pupili, z której można skorzystać podczas spaceru w pobliżu urzędu..