18.06.2022 16:25

Piknik rodzinny - Powitanie Lata

42
Zapraszamy na piknik rodzinny, który odbędzie się w sobotę 25 VI 2022 roku. Start zaplanowano na godzinę 15.00. Szczegóły w tekście i na plakacie. Dobrej zabawy!

Mam ogromną przyjemność zaprosić wszystkich pęciczan na piknik rodzinny, który odbędzie się w ostatnią z czerwcowych sobót (25 VI, start o godz. 15.00).

 

Ideą, która przyświecała organizatorom, było zapewnienie jak największej liczby atrakcji dla najmłodszych. Oczywiście nie zapomniano o dorosłych. A na co będzie można liczyć podczas Powitania Lata? Szkraby będą zadowolone z dmuchańców i Bajolandii oraz z licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami (także za sam udział!). Na wszystkich będzie czekać poczęstunek – i słodki, i tradycyjny (jeżeli za taki uznamy dania z grilla). Będą oczywiście, skoro witamy się z latem lody w dużych ilościach.

 

Warto nadmienić, że wydarzenie finansowane jest z funduszu sołeckiego Pęcic Małych. Ponadto trzeba się liczyć z tym, że „Wydarzenie może być dokumentowane w postaci fotorelacji/filmu i może być opublikowane na stronach internetowych, w mediach społecznościowych i wydawnictwach Gminy Michałowice oraz jednostek pomocniczych oraz może być przekazywane mediom. Biorąc udział w przedsięwzięciu uczestnik/ opiekun prawny uczestnika, wyraża zgodę na przetwarzanie jego/ uczestnika wizerunku dla potrzeb związanych z promocją wydarzenia”.

Autor: GAŚ
Opublikowany przez: Grzegorz Śliwiński
Podobne tematy: Pęcice Male, piknik

Zobacz także