21.03.2022 21:20

Spotkanie z Pinokiem

21
Zaproszenie na teatrzyk - Pinokio zagości w Pęcicach Małych!

Mam przyjemność w imieniu sołtysa i razy sołeckiej Pęcic Małych zaprosić maluchy na spotkanie z Pinokiem. Zaskakujące przygody drewnianej kukiełki, który przeistacza się w pełnego wigoru chłopca, to cudowna metafora. Pełna ciepła, zadumy, humoru i pokazująca, jak ważna jest odpowiedzialność. Nicpoń, jakim bez wątpienia jest Pinokio, przeżywa liczne przygody, które zmieniają go na zawsze. Nadal jest wesołym i wrażliwym chłopcem, ale już nie tak skorym do figli i drobnych oszustw. I co najważniejsze – przestaje być egoistą.

 

Na wędrówkę wraz z Pinokiem można wybrać się w ostatnią sobotę marca. W Pęcicach Małych teatrzyk zgodnie z planem teatrzyk powinien rozpocząć się o godzinie 14.30. Na wszystkich przybyłych czekają smakołyki i napoje. Szczegóły dotyczące przedstawienia – także innych miejsc, gdzie w sobotę zagości Pinokio – na dołączonym plakacie.

 

Oczywiście spektakl finansowany jest z budżetu sołeckiego Pęcic Małych i wstęp jest bezpłatny. Nie ma także potrzeby wcześniejszej rezerwacji wejściówek.

Autor: GAŚ
Opublikowany przez: Grzegorz Śliwiński
Podobne tematy: teatrzyk, Pinokio, Pęcice Małe

Zobacz także