13.09.2022 21:00

Zaproszenie na piknik rodzinny

63
W sobotę 17 IX odbędzie się piknik rodzinny organizowany przez sołectwa Pęcice i Pęcice Małe. Na przybyłych czeka wiele atrakcji. Szczegóły w tekście i na plakacie.

Mam ogromną przyjemność zaprosić wszystkich pęciczan na piknik rodzinny, który odbędzie się w trzecią z wrześniowych sobót (17 IX 2022, start o godz. 13.00).

 

Ideą, która przyświecała organizatorom, było zapewnienie jak największej liczby atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych mieszkańców obu sołectw. Obu? Tak. Ponieważ tegoroczny piknik, będący pożegnaniem lata, to wspólna inicjatywa sołectw Pęcice i Pęcice Małe. Umacnianie sąsiedzkich zażyłości cieszą, podobnie jak żyjący w komitywie sołtysi obu miejscowości.

 

Na co będzie można liczyć podczas Powitania Lata? Szkraby będą zadowolone z dmuchańców i Bajolandii oraz z licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami (także za sam udział!). Na wszystkich będzie czekać poczęstunek – i słodki, i tradycyjny (jeżeli za taki uznamy dania z grilla). Będą oczywiście, skoro żegnamy się z latem lody w zatrważających ilościach.

 

Warto nadmienić, że wydarzenie finansowane jest z funduszów sołeckich Pęcic Małych oraz Pęcic. Biorąc udział w sobotnim pikniku, trzeba mieć na uwadze, że >>Wydarzenie może być dokumentowane w postaci fotorelacji/filmu i może być opublikowane na stronach internetowych, w mediach społecznościowych i wydawnictwach Gminy Michałowice oraz jednostek pomocniczych oraz może być przekazywane mediom. Biorąc udział w przedsięwzięciu uczestnik/ opiekun prawny uczestnika, wyraża zgodę na przetwarzanie wizerunku uczestnika dla potrzeb związanych z promocją wydarzenia<<. Czyli, że ewentualnie zdjęcia z pikniku mogą znaleźć się na stronie naszej gminy, na stronie Pęcic Małych czy na Facebooku.

Autor: GAŚ
Opublikowany przez: Grzegorz Śliwiński

Zobacz także