13.12.2021 12:10

„Zimowa opowieść” – zaproszenie na teatrzyk

33
Zapraszamy maluchy na teatrzyk - sobota 18 XII 2021.

Boże Narodzenie to czas rodzinnych spotkań, oczekiwania na pojawienie się pierwszej gwiazdki i oczywiście prezentów. Na te ostatnie liczą i dorośli, i najmniejsze pociechy. Ale tylko najmłodsi wciąż mają serca pełne wiary w Świętego Mikołaja.

 

Chęć otrzymania podarków od Świętego Mikołaja jest też głównym wątkiem opowieści, na którą mam przyjemność zaprosić wszystkie maluchy. Teatrzyk opowiadający historię niepokornej dziewczynki, która nie dość, że pisze list do Świętego Mikołaja, to jeszcze wyrusza na jego poszukiwania. A będzie to podróż pełna niespodzianek i spotkań z baśniowymi i biblijnymi postaciami. Oczywiście jak to w opowieściach dla najmłodszych wszystko dobrze się skończy i mała bohaterka powróci do do najbliższych. Nieco zmieniona, ale nadal wesoła, beztroska i skłonna do figli. Ale też czas przed Bożym Narodzeniem będzie dla niej refleksją, że to nie prezenty są kwintesencją świątecznych spotkań, że od Świętego Mikołaja ważniejszą osobą jest jej babcia.

 

Teatrzyk „Zimowa opowieść” będzie można zobaczyć w kilku świetlicach na terenie naszej gminy. W Pęcicach Małych będzie to sobota 18 XII 2021 – start zaplanowano na godzinę 14.15. Podobnie jak poprzednie teatrzyki, także ten ostatni w 2021 roku, jest finansowany z funduszu sołeckiego. I podobnie jak wcześniej, maluchy mogą liczyć na słodki poczęstunek!

 

Autor: GAŚ
Opublikowany przez: Grzegorz Śliwiński
Podobne tematy: Teatrzyk, Pęcice Małe

Zobacz także