09.02.2023 20:55

Zaproszenie na lutowe spotkanie seniorów z koła nr 9 PZREiI

24
Przed spotkaniem koła w świetlicy gościć będzie komisarz z komendy policji w Pruszkowie. Poruszone będą tematy związane z bezpieczeństwem. Ale clou dotyczyć będzie wykład zatytułowany ,,Stop manipulacji". Oczywiście zapraszamy na godzinę 17.00 nie tylko seniorów, ale też osoby spoza koła. Wszystkich, które są zainteresowanie bezpieczeństwem i chcą dowiedzieć się, jak skutecznie walczyć z rozmaitymi manipulantami.

W imieniu organizatorów mam przyjemność zaprosić Seniorów na kolejne spotkanie lokalnego koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Miejscem, co oczywiste, będzie świetlica w Pęcicach Małych, mieszcząca się przy ul. Brzozowej 18. Początek zaplanowano na sobotę 11 lutego 2022 roku na godz. 17.00.

 

Spotkanie z komisarz

 

Przed spotkaniem koła w świetlicy gościć będzie komisarz z komendy policji w Pruszkowie. Poruszone będą tematy związane z bezpieczeństwem. Ale clou dotyczyć będzie wykład zatytułowany ,,Stop manipulacji". Oczywiście zapraszamy na godzinę 17.00 nie tylko seniorów, ale też osoby spoza koła. Wszystkie, które są zainteresowanie bezpieczeństwem i chcą dowiedzieć się, jak skutecznie walczyć z rozmaitymi manipulantami.

 

Koniec karnawału, czyli ciekawe, czy będą pączki

 

Jak zwykle podczas spotkań koła będą omawianie bieżące i przyszłe sprawy. Będzie też smaczny poczęstunek. Przyjazna, ale też wolna od nudy atmosfera, gwarantowana.

 

W związku z tym, że nie tak powoli zbliżamy się do końca karnawału, należy przypuszczać, że organizatorzy zadbają o niespodzianki. Czy będą tu pączki i faworki, bo tłusty czwartek nadchodzi w szybkim tempie? Umieszczając informację o spotkaniu, mama nadzieję, że tak, mimo że nie zagoszczę w świetlicy.

 

Autor: GAŚ
Opublikowany przez: Grzegorz Śliwiński
Podobne tematy: PZERiI

Zobacz także