11.04.2023 16:45

Złota Kaczka, czyli kwietniowy teatrzyk

21
W sobotę 15 kwietnia do świetlicy w Pęcicach Małych zawita wesoła teatralna trupa. Dobrze znana wielu szkrabom. Zapraszają między innymi Bazyliszek i Złota Kaczka.

Mam sporą przyjemność zaprosić wszystkie maluchy, także za pośrednictwem starszego rodzeństwa czy rodziców, na teatrzyk. Tydzień po niezapomnianych Świętach Wielkiej Nocy czas na spotkanie ze Złotą Kaczką. Oczywiście wstęp na przedstawienie jest bezpłatny i nie ma potrzeby rezerwacji miejsc. Kolejna oczywistość – w naszej świetlicy będą czekać na przybyłych nie tylko bohaterowie opowieści o Złotej Kaczce, ale też smakowite przekąski i napoje.

Złota Kaczka – legenda o ponadczasowym przesłaniu

Opowieść o Złotej Kaczce przeniesie nas w realia Warszawy sprzed kilku wieków. To tutaj główny bohater – chłopiec o jakże wdzięcznym i wracającym do łask imieniu Janek – dowiaduje się o skarbach. Aby się do nich dostać, trzeba uporać się z niebezpiecznymi i pełnymi tajemnic lochami. A jak skończy się historia brzdąca, który zamarzył o bogactwie i miał interesujący pomysł na przechytrzenie pilnującego skarbów Bazyliszka? O tym będzie można dowiedzieć się już w trzecią z kwietniowych sobót. W naszej świetlicy przedstawienie rozpocznie się o godzinie 14.30. Organizatorzy mają nadzieję na punktualne i liczne przybycie pełnych ciekawości szkrabów.

Autor: GAŚ
Opublikowany przez: Grzegorz Śliwiński
Podobne tematy: teatrzyk

Zobacz także